Annual Conference

Το Annual Conference της IAESTE έφτασε στο τέλος του και η επιτροπή μας κατάφερε να ανταλλάξει και να εξασφαλίσει 10 θέσεις πρακτικής άσκησης. Πιο συγκεκριμένα:

🇮🇳2 θέσεις με Ινδία
🇩🇪1 θέση με Γερμανία
🇨🇭1 θέση με Ελβετία
🇦🇹1 θέση με Αυστρία
🇮🇷1 θέση με Ιράν
🇵🇱1 θέση με Πολωνία
🇨🇿1 θέση με Τσεχία
🇵🇸1 θέση με Παλαιστίνη
🇸🇰1 θέση με Σλοβακία

Οι φοιτητές που συμπλήρωσαν την φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος θα ενημερωθούν σύντομα με email σχετικά με τις διαθέσιμες για την σχολή τους θέσεις (ελέγξτε και τον φάκελο spam)

❗️Μερικές ακόμα χρήσιμες πληροφορίες:

Η επιλογή και διανομή των θέσεων γίνεται με βάση την αρχή της αναλογικότητας. Για παράδειγμα σχολές με διπλάσιο αριθμό αιτήσεων γίνεται προσπάθεια να έχουν και διπλάσιο αριθμό θέσεων (προσεγγιστικά).

Όλες οι θέσεις είναι on-site, πλην 2, που είναι hybrid (remote ή on-site ανάλογα με την επιθυμία του υποψήφιου φοιτητή).

Για οτιδήποτε χρειαστείτε μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας εδώ ή στα social media.