Φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πρακτική 2018-19

Σας ενημερώνουμε ότι από την Τρίτη 20 Νοεμβρίου μέχρι και την Πέμπτη 20 Δεκεμβρίου 2018, η φόρμα εκδήλωσης ενδιαφέροντος για θέσεις πρακτικής άσκησης στο εξωτερικό τύπου ΑC είναι ανοιχτή! Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι φοιτητές να συμπληρώσουν την φόρμα.

Για οποιαδήποτε απορία μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας ή να μας βρείτε στο γραφείο.

newApplicProccessAC

Η φετινή διαδικασία έχει μία μικρή διαφορά από τα προηγούμενα έτη: αυτή η φόρμα δεν είναι αίτηση αλλά εκδήλωση ενδιαφέροντος. Οι αιτήσεις θα γίνουν τον Ιανουάριο, αφού ανακοινώσουμε τις διαθέσιμες θέσεις AC. Θα στείλουμε υπενθυμιστικό e-mail στους φοιτητές των οποίων το τμήμα έχει διαθέσιμες θέσεις κατά τα τέλη Ιανουαρίου, για να κάνουν αίτηση στις θέσεις που τους ενδιαφέρουν.